ЗВЕРНЕННЯ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАТАЛІЇ БАЛАСИНОВИЧ ДО ВИПУСКНИКІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ – 2021

Written by administrator on . Posted in Привітання

Дорогі випускники!

Сьогодні у Вас радісний і водночас хвилюючий день! Перед Вами стоїть важливий доленосний вибір: обрати майбутню професію та нові життєві орієнтири. Впевнена, що міцні знання і духовні цінності, які Ви отримали в стінах рідних шкіл, стануть для Вас найкращим дороговказом на цьому шляху.
Бажаю кожному із Вас йти легко обраною дорогою і завжди досягати поставленої мети. Нехай життєві сили та натхнення допоможуть Вам ствердитися в житті і стати гідними громадянами нашої держави, великої НЕНЬКИ-УКРАЇНИ.
Велику вдячність сьогодні висловлюю Вашим педагогам та батькам за самовіддану та благородну працю, за те, що протягом 11-ти років разом з Вами переносили всі турботи шкільного життя. Своєю щоденною підтримкою, вони допомагали Вам переходити всі труднощі, надихали на шкільні перемоги, вчили переборювати складні ситуації, а найголовніше виховували як добрих і порядних людей.
Бажаю усім міцного здоров`я, великої радості, добробуту, стабільності, миру, добра і злагоди у родинах!
Возможно, это изображение (текст)

Trackback from your site.

Leave a comment