Шановна громадо!

Written on . Posted in Cвята

Від імені Васильківського міського голови Наталії БАЛАСИНОВИЧ, Васильківської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас з нагоди одного з головних державних свят – Дня Конституції України!
Нашій Конституції виповнюється 25 років, але своїм корінням вона значно старша. Її глибина — у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, вона наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.
Шануймо ідеї та принципи, за якими живе Україна та захищаймо їх разом!
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.
Наша глибока шана сьогодні тим, хто зустрічає свято на передовій – ми пишається Вашою сміливістю, самопожертвою і патріотизмом. Вічна пам’ять українцям, які в різні часи віддали свої життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.
Нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади міста, а мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній українській родині.
Зі святом Вас!
Возможно, это изображение (текст)

Trackback from your site.

Leave a comment