Легалізація трудових відносин – як запорука соціальних гарантій у майбутньому!

Written on . Posted in центр зайнятості

«Тіньова» зайнятість, так звана заробітна плата в «конвертах» – це проблемні  явища, які на жаль, все ще залишаються   актуальними в наш час, адже використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на життя людини.

Головною метою служби зайнятості є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, сприяння легалізації найманої праці та працевлаштування шукачів роботи.

Так, 25 червня 2021 року в приміщенні Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості провідний фахівець сектору активної підтримки Аліна Надоленко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Колєснік спільно  з начальником відділу обслуговування громадян № 8 (сервісного  центру) ГУ Пенсійного фонду  України в Київській області Ганною Проскурнею провели інформаційно-роз’яснювальний семінар «Легальна зайнятість», на якому слухачі  отримали інформацію щодо переваг легальної зайнятості та негативних наслідків нелегалізованих відносин в майбутньому.

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності. Для роботодавця нелегальна праця може принести нестабільність у діяльності, відсутність відповідальності працівника, можливість безкарного заподіяння матеріальної шкоди, неналежне виконання трудових обов’язків.

Для найманого працівника неоформлені трудові відносини несуть нестабільність щодо можливого припинення трудових відносин у будь-який час і без належного обґрунтування, повну відсутність соціальних гарантій, передбачених державою для найманих працівників і у майбутньому – мізерні пенсії.

Офіційне оформлення трудових відносин – гарантія соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності підприємства, злагодженої роботи усіх учасників трудового процесу!

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі