ЗВЕРНЕННЯ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАТАЛІЇ БАЛАСИНОВИЧ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ”ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Written on . Posted in Вшанування

Шановна громадо! Дорогі наші ветерани!
Щороку, 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях.
Сьогодні вже зовсім мало залишилося в живих наших предків, хто зі зброєю в руках захищав нашу країну в роки Другої світової війни. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.
Віддаймо шану всім українським воїнам, які в часи воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.
Вічна і світла пам’ять!
Честь і слава – живим Героям!
Возможно, это изображение (2 человека и текст)

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі