З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні 22 червня у місті Василькові біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату і пам’ятних плит загиблих васильківців

Written on . Posted in Вшанування

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні 22 червня у місті Василькові біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника Невідомому Солдату і пам’ятних плит загиблих васильківців. Щороку в цей день український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала кривава і жорстока війна.

Учасники мітингу схилили голови та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни і загиблих воїнів на Сході країни. Васильківський міський голова Наталія Баласинович, звертаючись до присутніх, зазначила: «Для мільйонів людей 22 червня 1941 року трагічна дата. Цей день став початком найкривавішої війни в історії українського народу. Нажаль, знову в нашій країні гинуть наші земляки, цвіт української нації, руйнуються міста. Тисячі знедолених людських життів… Але наші мужні захисники, як і багато років назад їхні пращури, виборюють свободу рідної землі. Ми віримо в незламний дух наших патріотів та в те, що в Україні нарешті настане довгоочікуваний мир. Світла пам’ять усім українським Героям! Честь і слава – живим Героям! А нам усім миру, єдності, злагоди, сили та стійкості».
Відновлюючи в пам’яті велику людську трагедію часів Другої світової війни, переосмислюючи нинішні події, які відбуваються на сході України, ми всім серцем бажаємо миру нашій державі.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі