Державна прикордонна служба України Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ» запрошує на військову службу за контрактом!

Written on . Posted in центр зайнятості

17 червня 2021 року в приміщенні Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація та попередній відбір кандидатів на військову службу за контрактом Державної  Прикордонної служби України.

Під час спілкування Заречний Анатолій Михайлович, начальник відділу комплектування Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» ДПСУ презентував вакантні військові посади, ознайомив слухачів з вимогами до кандидатів, детально розповів про умови підписання контракту та проходження військової служби.

Учасники міні-ярмарку детально ознайомились з умовами проходження служби, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями, на які можуть розраховувати. Наприкінці бесіди бажаючі могли поставити питання, які виникли в ході зустрічі.

В заході взяли участь 11 шукачів роботи, що зареєстровані у Васильківській міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості.

На військову службу за контрактом  до лав ДПСУ запрошуються, як чоловіки, так і жінки, віком від 18 до 45 років, які вільно володіють українською мовою. Кандидати на службу за контрактом в ДПСУ повинні бути фізично здоровими та придатними до військової служби.

Робота в Державній прикордонній службі України для тих, хто вірить в зміни і готовий розпочинати їх з себе!

За додатковою  інформацією просимо звертатися до Васильківської міськрайоної філії Київського обласного  центру зайнятості за тел. (04571) 22695.

 

Trackback from your site.

Leave a comment