Щотижнева апаратна нарада

Written by 1 admin on . Posted in Міський голова, нарада

?Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

?Керівники управління житлово-комунального господарства, будівництва та благоустрою та комунального підприємства «ККП м. Василькова» доповіли про виконання робіт з озеленення територій громади (парків, скверів, клумб), прибирання стихійних сміттєзвалищ, ямкового ремонту дорожнього покриття, фарбування пішохідних переходів, дорожніх розміток, тротуарів.
Наталія Олександрівна доручила якнайшвидше встановити прибудинкові сміттєві майданчики по вулиці Миру і прибрати баки з карману проїжджої частини, а ПП «НВП ГІДРОРЕСУРС» на усіх майданчиках встановити інформаційні таблички «Правила поводження з твердими побутовими відходами» та інформацію щодо заключення договорів для жителів приватного сектору.
?«Також, розпочинаємо штрафувати недобросовісних громадян, які я не вірю, що не знають нічого про договори з компанією «Гідроресурс, а свідомо не підписують договір, везуть своє сміття до ще незакритих сміттєвих майданчиків, створюючи тим самим сміттєвий колапс. У суботу я особисто годину провела на вулиці Миру, і всі, з ким мені довелося поспілкуватись, не мають договорів. До того всього, вони просто викидають свої мішки відходів прямо біля баків. Тільки штрафи можуть вплинути на свідомість таких жителів, по іншому вже не буде» – зазначила міський голова Наталія Баласинович.
?В ході наради Наталія Олександрівна представила нового генерального директора комунального підприємства «Васильківтепломережа» Панаіта Андрія Вікторовича. Андрій Вікторович коротко розповів про свою діяльність та найближчі завдання і перспективи комунального підприємства.
?Начальник управління освіти доповіла, що 15 червня відбудеться ЗНО з географії. Також, 15 червня відбудуться випускні заходи для учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. 29 червня відбудеться традиційний зліт випускників 11-х класів. Початок о 16.45 години від парку «Воїнам-інтернаціоналістам» до пам’ятника Т.Г. Шевченка, де і пройдуть усі урочистості.
?До уваги батьків дітей-дошкільників!
Ще раз нагадуємо, рішенням виконавчого комітету № 206 від 27.05.2021 року визначено три опорні ДНЗ №№4,7,9, які в липні місяці будуть тимчасово приймати діток з інших дошкільних навчальних закладів.
?Щодо оздоровлення школярів в ДОЗ «Івушка», с. Лиман, Татарбунарського району Одеської області!
Відповідно до Постанови Міністерства охорони здоров’я України №5 від 08 червня 2021 року затверджено ряд протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), які рекомендовано для організації відпочинку та оздоровлення дітей.
ДОЗ «Івушка» Васильківської міської ради, в силу багатьох обставин, в цьому році не зможе прийняти дітей на відпочинок.
 

Trackback from your site.

Leave a comment