Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Written by 1 admin on . Posted in засідання комісії

📖Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
👉Було розглянуто 8 питань порядку денного:
– Про дотримання правил пожежної безпеки на полігонах ТПВ (сміттєзвалищах).
– Про затвердження переліку найпростіших укриттів на території Васильківської міської територіальної громади.
👉 (надано та затверджено перелік будинків – 50 об’єктів, які можуть бути використані для укриття цивільного населення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру).
– Про здійснення заходів у сфері бджільництва.
👉 (затверджено склад комісії, яка буде вести облік осіб, що займаються бджільництвом на території Васильківської міської територіальної громади).
– Про затвердження переліку постів радіаційного та хімічного спостереження, які розгортаються на території Васильківської міської територіальної громади при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з радіаційним та хімічним забрудненням.
– Про заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій.
– Про стан пожежної безпеки закладів освіти громади.
– Про готовність забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення громади у літній період 2021 року.
👉Васильківський міський голова Наталія Баласинович доручила управлінню з питань економіки та власності сформувати списки осіб, які займаються розведенням та/або скупкою худоби і здійснюють свою діяльність з продажу м’ясних продуктів.

❗️❗️❗️ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ГРОМАДИ З ПРОХАННЯМ, якщо Ви знаєте таких людей, які у своїх приватних домоволодіннях займаються забоєм домашньої худоби🐂🐖🐓, а потім весь тваринний непотріб вивозять до сміттєвих майданчиків, на узбіччя, в ліс – ТЕЛЕФОНУЙТЕ ОДРАЗУ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ НАТАЛІЇ БАЛАСИНОВИЧ!!! (Анонімність гарантуємо)
 

Trackback from your site.

Leave a comment