Щотижнева нарада зі старостами

Written on . Posted in Міський голова, нарада

10 червня 2021 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу нараду зі старостами сіл Васильківської міської територіальної громади.

Ряд робочих та проблемних питань, які виникають у сільській місцевості, обговорили і визначились з першочерговими завданнями.

В ході наради Наталія Олександрівна зазначила; “

З наступного тижня розпочнуться роботи по заміні перегорівших ламп в усіх селах. Велика проблема станом на сьогодні в селі Луб”янка, там взагалі тимчасово відсутнє енергопостачання в зв”язку з заміною електролічильника.
?Моя чітка позиція – освітлення в усіх селах громади має бути безперебійним.
✅Є також проблемою села Луб”янка і відсутність свердловини, але перші кроки в цьому напрямку вже зроблені – проєкт на її будівництво вже розроблений. Сподіваюсь, на швидке вирішення цієї проблеми.
✅Також вкрай важливий і ремонт доріг, і не тільки в селах, а загалом на усій території нашої громади. Тому, доручила старостам визначитись з вулицями, які першочергово потребують ремонту дорожнього покриття. За умов гарної погоди роботи розпочнуться одразу.
✅Вивіз твердих побутових відходів в деяких селах – теж важлива і болюча тема. Договори укладаються повільно, що впливає на якість надання послуг, а звідси і виникають стихійні сміттєзвалища. Давайте будемо любити свої села, тримати їх в чистоті і порядку. Знаю, що звикли краще вивезти на узбіччя, в ліс, аби не платити. Але так вже не буде, в місцях найбільших сміттєзвалищ будуть вже скоро встановлені камери відеоспостереження, на деяких вони вже є. І наслідки для таких мешканців будуть плачевними.
?Давайте поважати себе, поважати тих людей, які працюють на благо нашої громади, поважати старост, адже вони, в умовах сьогоднішніх реалій, роблять для своїх сіл те, що нереально просто зробити”.
 

Trackback from your site.

Leave a comment