ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури, органом управління яких є управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Конкурс

На виконання ст.ст.211-215 Закону України «Про культуру»  зі змінами «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» від 28.01.2016р. №955-ІІІ управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради оголошує конкурс на заміщення посад керівників комунальних закладів культури, органом управління яких є управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради, а саме директора Васильківського міського будинку культури, директора Васильківського міського краєзнавчого музею, директора Васильківської централізованої бібліотечної системи (додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та оплати праці надається управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради).

Загальні вимоги до кандидатів:

  • вища освіта,
  • володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію документа, що посвідчує особу, копії документів про освіту;

– копію трудової книжки;

– довідку про відсутність судимості;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми;

– проєкт програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи подаються претендентом особисто до управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради: 08601, вул. Володимирська, 2, м.Васильків, Київська область) або надсилаються на електронну пошту:  ukultura2018@ukr.net.

Перелік документів є вичерпним. Особи можуть надавати інші документи, які, на їх думку, підтверджують професійні чи моральні якості. Особи, які подають документи, відповідають за достовірність поданої інформації.

Кандидата на посаду керівника закладу визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація кандидатами на посаду керівника закладу проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Умови та строки проведення конкурсу: конкурсний добір проводиться згідно Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури, органом управління яких є управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Васильківської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 10 червня 2021 року №257.

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2м) переглянути

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2м) переглянути

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма № 2м) переглянути

Trackback from your site.

Leave a comment