Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела особистий прийом громадян

Written by 1 admin on . Posted in Міський голова

📖Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела особистий прийом громадян.
✅Більшість сьогоднішніх звернень стосувались земельних питань (приватизації земельних ділянок під будинками, спірні питання з сусідами).

✅З колективним зверненням прийшли і жителі громади, які займаються торгівлею своєї сільськогосподарської продукції по вулиці Декабристів (Хитряк). Згідно Правил благоустрою, зазначена ділянка не є визначеним об’єктом для улаштування майданчиків сезонної торгівлі.
💬Наталія Олександрівна пояснила це присутнім та зазначила: «Я поважаю кожного, хто вирощує і продає свою екологічно чисту, домашню продукцію (овочі, фрукти тощо), але для її продажу мають бути спеціально відведені місця. Я проти того, щоб з міста робили суцільний базар. Ми повинні жити в красивому сучасному місті і моїм пріоритетом на сьогодні є зробити територію нашої Васильківської громади зеленою, квітучою і комфортною для проживання і відпочинку. Тому, згодом ми такі місця визначимо та спеціально облаштуємо для торгівлі сезонною сільськогосподарською продукцією».
✅Серед інших звернень також були розглянуті питання надання матеріальної допомоги на лікування, благоустрою прилеглих до торговельних закладів територій, оптимізація освітньої мережі).
📝Наталія Олександрівна доручила керівникам відповідних структурних підрозділів взяти усі звернення на контроль для подальшого вирішення.
Нагадаємо, що прийом громадян міським головою Наталією Баласинович проводиться щосереди з 10.00 години. Попередній запис за телефоном ☎️2-22-54 (відділ звернень громадян).
 

Trackback from your site.

Leave a comment