Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела особистий прийом громадян

Written by 1 admin on . Posted in Міський голова

?Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела особистий прийом громадян.
✅Більшість сьогоднішніх звернень стосувались земельних питань (приватизації земельних ділянок під будинками, спірні питання з сусідами).

✅З колективним зверненням прийшли і жителі громади, які займаються торгівлею своєї сільськогосподарської продукції по вулиці Декабристів (Хитряк). Згідно Правил благоустрою, зазначена ділянка не є визначеним об’єктом для улаштування майданчиків сезонної торгівлі.
?Наталія Олександрівна пояснила це присутнім та зазначила: «Я поважаю кожного, хто вирощує і продає свою екологічно чисту, домашню продукцію (овочі, фрукти тощо), але для її продажу мають бути спеціально відведені місця. Я проти того, щоб з міста робили суцільний базар. Ми повинні жити в красивому сучасному місті і моїм пріоритетом на сьогодні є зробити територію нашої Васильківської громади зеленою, квітучою і комфортною для проживання і відпочинку. Тому, згодом ми такі місця визначимо та спеціально облаштуємо для торгівлі сезонною сільськогосподарською продукцією».
✅Серед інших звернень також були розглянуті питання надання матеріальної допомоги на лікування, благоустрою прилеглих до торговельних закладів територій, оптимізація освітньої мережі).
?Наталія Олександрівна доручила керівникам відповідних структурних підрозділів взяти усі звернення на контроль для подальшого вирішення.
Нагадаємо, що прийом громадян міським головою Наталією Баласинович проводиться щосереди з 10.00 години. Попередній запис за телефоном ☎️2-22-54 (відділ звернень громадян).
 

Trackback from your site.

Leave a comment