ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Written on . Posted in Податкова

Бюджети громад Київщини отримали майже 242 млн. гривень акцизного податку

Динаміка приросту надходжень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів до відповідного періоду 2020 року зросла на 25%.

Як повідомив заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський, платники Київщини додатково спрямували до місцевих скарбниць 48,5 млн. гривень акцизного податку.

У травні поточного року надходження акцизного податку з вироблених в Україні товарів склали 710,5 тис. гривень, що на 34% більше у порівнянні з травнем минулого року (+ 180 тис.гривень).

Надходження акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів до місцевого бюджету склали майже 52 млн. гривень, що на 27% більше минулорічного показника (+ 11 млн.гривень). До спеціального фонду спрямовано акцизного податку на загальну суму 597,1 тис. гривень.

«Зважаючи на те, що акцизний податок виступає важливим джерелом фінансових надходжень до бюджетів регіону, фахівцями податкової служби постійно здійснюється контроль за виробництвом та обігом підакцизних товарів та вживаються з упередження порушень законодавства»,- зазначив Олександр Загорський.

ГУ ДПС у Київській області

На соцзабезпечення роботодавці Київщини спрямували 5 млрд грн

З початку року роботодавці пристоличного регіону спрямували до соцфондів 5 мільярдів гривень єдиного внеску на  загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомив заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Володимир Луговський. Зокрема, він зазначив, що такий показник на 18% або 774 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що ФОП – платників єдиного податку І групи-  звільнено від нарахування та сплати єдиного внеску  в частині сум, що підлягають нарахуванню та сплаті  за періоди з 01 по 31 грудня 2020 року, та з 01 січня по 31 травня 2021 року за себе, –  відповідні зміни внесено до  розд.УІІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” №2464 Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших  законів України щодо соціальної підтримки платників податків  на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 №1072-ІХ.

Такі особи можуть прийняти рішення про нарахування, обчислення та сплату ЄВ за зазначені періоди в розмірах та порядку, визначених  Законом №2464.

Платникам варто знати, що при цьому, незважаючи на відсутність сплачених страхових внесків, такі періоди включаються до страхового стажу та вважається, що страхові суми було сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів, – відповідну зміну Закон №1072 вніс до Закону України «Про  загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Отже, такі особи за ІУ квартал 2020 року сплачували ЄВ за два місяці: жовтень та листопад,  за І квартал  2021 року ЄВ  могли не сплачувати, а за ІІ квартал 2021 року мають сплатити  ЄВ  лише за один місяць –  червень у сумі 1320,0грн. (6000,0 Х 22%) .

Нагадуємо, що граничний термін сплати ЄВ за червень 2021 року за себе завершується 19 липня 2021 року.

ГУ ДПС у Київській області

Олександр Загорський: «На Київщині налічується 15247 діючих ліцензій»

За словами заступника начальника Головного управління ДПС у Київській області Олександра Загорського, по регіону платники отримали 7168 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 5705 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами, 620 –  на право роздрібної торгівлі пальним та 1754 – на право зберігання пального.

Протягом травня призупинено дію 46 ліцензій (на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 10, тютюновими виробами – 15, на право зберігання пального – 26 ліцензій) та анульовано – 172 ліцензій (на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 60, тютюновими виробами – 32, на право роздрібної торгівлі пальним – 17, на право зберігання пального – 63 ліцензій).

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Податківці Київщини провели зустріч з головами територіальних громад Бориспільщини

Головне управління ДПС у Київській області продовжує діалог з органами державної влади та місцевого самоврядування Київщини.

Цього разу питання резервів наповнення місцевих бюджетів 03.06.2021 обговорено з представниками органів державної влади та керівниками територіальних громад Бориспільського району.

Участь у заході взяли в. о. голови Бориспільської районної державної адміністрації Руслан Дяченко, керівники територіальних громад Бориспільського району, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов, представники правоохоронних органів тощо.

Виконуючий обов’язки заступника начальника ГУ ДПС у Київській області Денис Гергі зосередив увагу присутніх на тому, що  місцеві податки і збори є важливим джерелом наповнення місцевих скарбниць та дають змогу упевненіше розвиватися громадам, а їхнім жителям – забезпечувати комфортні умови. «Вчасно і у повному обсязі сплачені податки дають змогу якісно відновити вже існуючі або збудувати нові дитсадки, школи, лікарні, розвивати місцеву інфраструктуру. Саме тому кожен з керівників органів місцевої влади та й самі мешканці Бориспільського району мають чітко це усвідомлювати та відповідально ставитись до сплати визначених законодавством податків і зборів. У свою чергу, ГУ ДПС у Київській області звичайно ж готове до співпраці та забезпечення підтримки при вирішенні завдань податкової сфери», – підкреслив Гергі.

ГУ ДПС у Київській області

З якого віку ФО може зареєструватися підприємцем

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до част.3 ст. 35 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ) повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю.

За наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування така особа може бути зареєстрована як підприємець. У цьому разі фізична особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця.

Повна цивільна дієздатність, надана фізичній особі, поширюється на усі цивільні права та обов’язки .

Взяття на облік за основним місцем обліку фізичної особи – підприємця  (далі – ФОП) податковим органом здійснюється у день отримання відомостей з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) про державну реєстрацію ФОП та проводиться датою внесення даних до Реєстру самозайнятих осіб.

Дані про взяття на облік ФОП передаються до ЄДР у день взяття на облік за основним місцем обліку.

Відомості, що містяться в ЄДР, надаються у вигляді:

безоплатного доступу через портал електронних сервісів або з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг до відомостей з ЄДР;

оприлюднення публічної інформації з ЄДР у формі відкритих даних;

безоплатного доступу через персональний кабінет;

документів у паперовій та електронній формі, що містяться в реєстраційній справі;

виписок у паперовій формі для проставлення апостилю та в електронній формі;

витягів у паперовій та електронній формі, що містять відомості, актуальні на момент запиту або на визначену дату;

прямого доступу до ЄДР в електронному вигляді у режимі реального часу на платній основі на підставі договорів, укладених з технічним адміністратором.

ГУ ДПС у Київській області

Марки акцизного податку для алкогольних напоїв: вироблених в Україні та імпортованих

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що  у разі виробництва на митній території України  алкогольних напоїв чи ввезення таких товарів на митну територію України, платники податку зобов’язані забезпечити їх маркування марками встановленого зразка у такий спосіб, щоб марка акцизного податку розривалася під час відкупорювання (розкривання) товару.

Наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку встановленого зразка, зокрема, на пляшці (упаковці) алкогольного напою є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати податку та легальності ввезення товарів .

Марки акцизного податку для вироблених в Україні алкогольних напоїв і тютюнових виробів відрізняються від марок для ввезених на митну територію України алкогольних напоїв і тютюнових виробів дизайном та кольором.

Маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відс. об. од. Вироблені в Україні алкогольні напої із вмістом спирту етилового до 8,5 відс. об. од. не маркуються.

Алкогольні напої в автомобільних і залізничних цистернах, а також у баках, бачках та інших ємностях місткістю більш як 5 л, що ввозяться в Україну з метою продажу або обміну на митній території України не підлягають маркуванню. У такому разі податок сплачується до або під час митного оформлення. Контроль за його сплатою здійснюється митними органами.

Відповідно до п. 226.10 ст. 226 ПКУ не підлягають маркуванню алкогольні напої:

– які постачаються для реалізації магазинам безмитної торгівлі безпосередньо вітчизняними виробниками такої продукції за прямими договорами, укладеними між вітчизняними виробниками алкогольних напоїв і власниками магазинів безмитної торгівлі. При цьому переміщення алкогольних напоїв, що спрямовуються виробниками до магазинів безмитної торгівлі, здійснюється під митним контролем із застосуванням заходів гарантування доставки;

– алкогольні напої, які ввозяться в Україну і розміщуються у митному режимі магазину безмитної торгівлі.

ГУ ДПС у Київській області

Податок на нерухомість у фізичних осіб

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх частки.

У 2021 році фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно за 2020 рік.

Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток, яка обчислюється податковим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

Пільги із сплати податку:

 База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток  – на 180 кв. метрів.

Зазначені пільги з податку не застосовуються до об’єкта/об’єктів оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, та до об’єкта/об’єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

Ставки податку для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради ОТГ,  залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

«Податок на розкіш»: За наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 кв. метрів (для квартири) та/або 500 кв. метрів (для будинку), сума податку збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити, надсилаються платнику податку податковим органом до 01 липня року, що настає за  податковим (звітним) роком.

Звірка даних з податковим органом: Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до податкового органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

права на користування пільгою із сплати податку;

розміру ставки податку;

нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними податкових органів та даними, підтвердженими платником на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, податковий орган за податковою адресою платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Строки сплати: Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

ГУ ДПС у Київській області

Для уникнення неузгодженостей при нарахуванні податку на нерухоме майно, його власники можуть звернутись для звірки до податкового органу за своєю податковою адресою

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що нормами Податкового кодексу України передбачено, що податкові повідомлення-рішення з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, можуть бути скасовані (відкликані) на підставі     заяви платника податку, поданої ним до податкового органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

–     об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

 –    розміру загальної площі об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

–     права на користування пільгою із сплати податку;

–     розміру ставки податку;

–     нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними податкових органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема, документів на право власності, податковий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування слід подати не пізніше 15 червня 2021

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання (далі – СГ) подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (далі – заява) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308.

Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, відповідно до норм Податкового Кодексу може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Останній день подання такої заяви з метою зміни групи платника ЄП з ІІІ кварталу 2021 року  є 15.06.2021, а з ІV кварталу 2021 року – 15.09.2021.

Суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Якщо фізична особа – підприємець, яка на початок поточного року перебувала на спрощеній системі оподаткування та щодо якої державним реєстратором прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів та  не може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування, оскільки вже скористалась своїм правом на застосування спрощеної системи оподаткування у цьому році.

Проте  така фізична особа може перейти на спрощену систему оподаткування з 01 січня наступного року за умови відповідності вимогам ст. 291 ПКУ.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

При наданні послуг з газо- , тепло- , водопостачання в селах, РРО/ПРРО не застосовується, якщо розрахунки проводяться вдома у споживача

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова №1336) затверджений Перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік №1336).

Відповідно до п.25 Переліку №1336 суб’єкти господарювання мають право проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних РРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій при наданні послуг з газопостачання, водопостачання, водовідведення і теплопостачання в селах за умови проведення розрахунків вдома у споживача.

Пунктом 2 Постанови № 1336 передбачено, що для форм і умов проведення діяльності, визначених, зокрема, п. 25 Переліку № 1336, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Накладення штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що відповідальність платників ПДВ за порушення строків реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) визначена ст. 120 прим. 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

При цьому, у разі застосування податковими органами до платника податків штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на податкові органи, такому платнику податків надсилаються (вручаються) податкові повідомлення-рішення

На підставі п. 2 розд. ІІ Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2015 № 1204, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.01.2016 за № 124/28254 (далі – Порядок № 1204), відповідний структурний підрозділ податкового органу складає податкове повідомлення-рішення за формою «Н», зокрема, за порушення платниками ПДВ граничних строків реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної, визначених ст. 201 ПКУ в ЄРПН.

Відповідно до п. 11 розд. ІІ Порядку № 1204 у податковому повідомленні-рішенні наводиться або додається до нього, зокрема розрахунок штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) із зазначенням у ньому інформації, необхідної для їх визначення.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Яке місце провадження діяльності зазначається у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування ФОП – платником ЄП, який планує здійснювати ЗЕД

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, форму якої затверджено наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 №308.

У Заяві зазначаються обов’язкові відомості, зокрема, місце провадження господарської діяльності.

У разі зміни, зокрема, місця провадження господарської діяльності платниками єдиного податку першої та другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни подається Заява.

Платниками єдиного податку третьої групи у разі зміни місця провадження господарської діяльності Заява подається не пізніше останнього дня кварталу, в якому відбулися такі зміни.

Інформація щодо місця провадження господарської діяльності вноситься до реєстру платників єдиного податку.

Таким чином, ФОП – платник єдиного податку, яка планує здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, повинна у строки, встановлені ПКУ, подати Заяву з позначкою «Внесення змін».

У полі 6 «Місце провадження господарської діяльності», в якому повинна зазначатися інформація, зокрема щодо області, району, населеного пункту, вулиці, номеру будинку/офісу/квартири, індексу, така особа заповнює тільки графу «Область, район, населений пункт», в якій зазначається: «Виконання робіт чи надання послуг за межами України (експорт)» та/або «Поставка товарів за межами території України (експорт)». Інші графи поля 6 Заяви не заповнюються.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Сквирщина: Практикум – тренінг про види адміністративних послуг

Днями у Сквирській ДПІ ГУ ДПС у Київській області проведено практикум–тренінг для платників податків. Цього разу податківці ознайомили присутніх із видами адміністративних послуг, які надаються в Центрі обслуговування платників та порядком їх отримання.

На початку заходу, очільниця Сквирської ДПІ Лариса Марченко зазначила, що Центр обслуговування платників створено з метою забезпечення виконання вимог Закону України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI «Про адміністративні послуги» та для надання послуг і сервісів фізичним та юридичним особам, які звертаються за отриманням таких послуг. Це постійно діючий робочий орган Сквирської ДПІ, у якому фахівці податкової служби надають адміністративні послуги та консультації, а також приймають звітність, вхідну кореспонденцію тощо. В ЦОП створено належні умови для обслуговування платників податків та громадян, які можуть тут отримати консультацію з питань, які належать до компетенції органів Державної податкової служби.

Фахівці державної податкової інспекції ознайомили присутніх із переліком адміністративних послуг, які надаються безоплатно відвідувачам, термінами їх отримання, порядком подання заяв та зразками їх заповнення. Детально зупинилися на порядку отримання адміністративних послуг в електронному вигляді.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Студенти фахового коледжу Національного авіаційного університету практикуються на базі податкової

Васильківська Державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Київській області відкрила двері для студентів ВСП «Васильківський фаховий коледж» НАУ.

Відповідну домовленість щодо організації і проведення переддипломної практики студентів 4-го курсу ВСП «Васильківський фаховий коледж» НАУ уклали нещодавно, задля поглиблення і зміцнення знань, набутих  у процесі навчання, прищеплення навичок самостійної роботи  на посадах, що потребують фахівці освітньо–кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та набуття досвіду ділового спілкування.

В процесі проходження практики студенти ознайомлюються з роботою податкових органів, вчаться самостійно вирішувати виробничі ситуації та адаптують  набуті теоретичні знання у практичну діяльність.

Дізнавайтеся про всі новації податкового законодавства на офіційній сторінці ГУ ДПС у Київській області у мережі Facebook за посиланням www.facebook.com/tax.kyiv.oblast.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot.

Підписатись на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua

ГУ ДПС у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ