Вкрадене дитинство…

Written on . Posted in Вшанування

Верховна Рада України на засіданні 1 червня ухвалила проєкт постанови, згідно з якою, 4 червня в Україні будуть вшановувати на державному рівні Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії – пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.
Війна не щадить нікого – ні жінок, ні старих, ні тих, хто кликав цю війну і йшов на неї зі зброєю в руках, ні тих, хто був проти неї.
Але є у цієї війни особлива, найстрашніша цифра – загиблі діти і діти травмовані, фізично і психологічно.
Починаючи з 2014-го року, через російську збройну агресію на Донбасі, на території деяких областей, зокрема Донецької та Луганської областей, загинули більше ніж 240 дітей, ще 56 зникли безвісти, були поранені і травмовані, за даними різних джерел, від 167 до понад 500 малолітніх громадян України.
Моторошне дитинство проходить в українських дітей у зоні бойових дій на Донбасі. Зона бойових дій на сході України є однією з найбільш завантажених за кількістю мін та вибухових предметів у світі. Це створює загрозу для 220 тисяч дітей, які живуть, грають і ходять в школу в районах, де залишається багато мін, боєприпасів та інших смертельних вибухонебезпечних залишків війни.
Ці діти знають, що таке війна. І краще за більшість дорослих розуміють, що робити, коли над головою свистять міни. На кожному з них бойові дії на Донбасі вже залишили свій відбиток.
Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі