Дорогі діти, шановні батьки!

Written by administrator on . Posted in Cвята

Від імені Васильківського міського голови Наталії Баласинович, Васильківської міської ради та її виконавчого комітету вітаємо Вас з теплим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
Діти – наше майбутнє, вони – найголовніший скарб нашого суспільства. Саме на наших маленьких українців ми покладаємо надії, саме в них ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій.
Це особливий день не тільки для маленьких громадян нашої Васильківської громади, але й для усіх дорослих, які живуть та працюють заради щасливого майбутнього своїх дітей.
Щиро дякуємо всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей – навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.
Дорослі мають пам’ятати, що майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них.
Сьогодні перший літній день, а отже для всіх дітей настали довгоочікувані канікули. Нехай цьогорічне літо принесе багато вражень, позитивних емоцій, друзів, хай воно буде наповнене активністю і добрими справами, насичене любов’ю і радістю.
Сьогодні ми повинні зробити усе для того, аби дитинство наших дітей пройшло якнайкраще і запам’яталося їм яскравими барвами!
Бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів, родинного затишку, мирного неба над головою! Нехай веселий дитячий сміх дзвінко лунає та завжди дарує нам радість!
Зі святом!
Возможно, это изображение (текст)

Trackback from your site.

Leave a comment