Вітання Васильківського міського голови Наталії Баласинович із закінченням навчального року 2020-2021

Written by administrator on . Posted in Cвята

Дорогі діти! Шановні педагоги, батьки!
Щиро вітаю усіх із закінченням навчального року!
Особливі вітання маленьким випускникам дитячих садочків, адже вони вирушають в подальший шлях серйозних знань і цікавих відкриттів. Цей шлях веде в країну під назвою Школа. Бажаю сміливо і впевнено увірватися в атмосферу шкільного життя, з легкістю ловити всі знання і складати в свої світлі голівоньки. А поки є час, бажаю, як слід відпочити, награтися і підготуватися до важливого кроку у житті.

Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису.
Закінчився непростий 2020-2021 навчальний рік, який знову пройшов в умовах пандемії COVID-19, але завдання, поставлені перед усіма учасниками педагогічного процесу, були успішно виконані.
Для багатьох учнів – це подолання чергового рубежу в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для випускників цей день особливо радісний і пам’ятний, адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя!
Бажаю, щоб всі випускники Васильківської громади вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію!
Вірю, що Ви всі реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну кар’єру, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!
Висловлюю безмежну вдячність педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які ви віддавали своїм вихованцям!
Бажаю батькам, щоб діти обов’язково виправдали їхні батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду, адже для нас, батьків, це дуже важливо!
Усім бажаю миру, міцного здоров’я, тепла, любові і взаєморозуміння! Нехай здійснюються всі ваші мрії та сподівання!

Trackback from your site.

Leave a comment