УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Written on . Posted in Служба у справах дітей та сім"ї

Шукаємо патронатних вихователів та прийомні сім’ї!

З метою забезпечення першочергового права дитини жити та виховуватися у сприятливому сімейному середовищі передбачено створення патронатних та прийомних сімей.

Сімейний патронат – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд та виховання дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах або залишилася без батьківського піклування, потребує захисту у патронатних вихователів та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.
Термін перебування дитини у патронатній сім’ї залежить від потреб дитини та обставин, що спричинили влаштування дитини, але орієнтовно становить від 1 до 6 місяців.
Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.
Щодо вимог та основних завдань таких родин за інформацією просимо звертатись до служби у справах дітей та сім’ї Васильківської міської ради за номером телефону 9-24-03

Trackback from your site.

Leave a comment