ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування – вартість разового проїзду одного пасажира у міському сполученні, яке надає комунальне підприємство «Васильківміськпарктранс»

Written on . Posted in Регуляторний акт

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування – вартість разового проїзду одного пасажира у міському сполученні, яке надає комунальне підприємство «Васильківміськпарктранс».

Проект розроблений комунальним підприємством «Васильківміськпарктранс» з метою приведення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у м. Василькові до рівня економічно обґрунтованих витрат.

Проект рішення з аналізом регуляторного впливу, а також пояснювальна записка до розрахунку тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту КП «Васильківміськпарктранс» на міських маршрутах загального користування № 3 «Комісарова Гора-Військове Містечко» та № 4 «Комісарова Гора-Верхній Масив» оприлюднюється на протязі п’яти днів, з дня оприлюднення повідомлення,  на офіційному сайті Васильківської міської ради.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу від фізичних осіб та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі на електронну пошту упродовж 30 днів з дня його оприлюднення для подальшого розгляду та прийняття відповідного рішення за адресами:

  • комунальне підприємство «Васильківміськпарктранс» (м. Васильків, провулок Кармелюка, 10. тел. 2-16-32), email: kpv.transservis@ukr.net;
  • управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради (м. Васильків, вул. Володимирська, 43, тел. 2-22-75), email:economic_vasylkiv@ukr.net

Директор КП «Васильківміськпарктранс»                 Ігор САВРІЦЬКИЙ

Trackback from your site.

Leave a comment