Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу апаратну нараду

Written by administrator on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

👉Керівник фінансового управління Тамара Степаненко поінформувала, що план доходів станом на 21 травня виконано на 75%, а також довела важливу інформацію для розпорядників коштів про перереєстрування по програмі “Логіка”.
👉Начальник управління освіти Лілія Козак доповіла, що 25 та 28 травня Васильківський академічний ліцей “Успіх”, Васильківський академічний ліцей “Престиж” та КНЗ КОР “Васильківський професійний ліцей” будуть приймати у себе випускників, які складатимуть ЗНО. Щодо святкування випускних вечорів – рекомендовано управлінням освіти, у зв”язку з карантинними вимогами, проводити святкові заходи на свіжому повітрі. Щодо роботи ДНЗ в літній період – червень та серпень дошкільні заклади працюватимуть у звичному режимі. У липні роботу садочків буде скорочено у зв”язку з неповною наповнюванністю груп. Планується відвідування діток, які продовжать відвідування закладів у липні, тимчасово перевести до ДНЗ №№7,9,4 (відповідно до найближчого розташування по місцю проживання).
👉Проводились роботи по озелененню територій, висадці зелених насаджень, прибиранню стихійних сміттєзвалищ, продовжуються роботи з ямкового ремонту доріг – зазначила керівник управління ЖКГ, будівництва та благоустрою Валентина Савчук.
👉 За повідомленням КП «ККП м. Василькова» мешканці мікрорайону Масив відчуюють перебої з водопостачання, у зв’язку з зупинкою свердловини №10, проводяться ремонтні роботи.
👉Начальник відділу молоді та спорту Людмила Воронова доповіла, що Молодіжна рада Васильківської міської територіальної громади оновила свій склад до 26-ти активних учасників, які одразу включились у різні проєкти, зокрема – «Чиста громада 2021». Кожні вихідні Молодіжна рада запрошує громаду до фітнес-тренувань, які проводяться на Васильківському міському спортивному комплексі https://www.facebook.com/molodradavasylkiv.
👉Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини готує ряд заходів до Дня захисту дітей (1 червня): розваги для дітей, концерти, анімація, конкурс дитячих малюнків, виставки книжок та дитячої творчосиі, квести, святкові фотозони.
📣ДО УВАГИ ГРОМАДИ!
1 червня відновлює свою роботу басейн «Хвиля». Цього дня усі діти віком до 16 років зможуть відвідати басейн БЕЗКОШТОВНО (за наявності медичних довідок).
Возможно, это изображение (3 человека и люди сидят)
Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (3 человека и люди сидят)

Trackback from your site.

Leave a comment