До відома громадян, які перебувають на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов

Written on . Posted in Важливо!

Згідно ст. 34 Житлового кодексу УРСР, п. 13 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР визначено підстави для визнання громадян потребуючими поліпшення житлових умов.Наразі, відповідно до ст. 40 Житлового кодексу УРСР, п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, до 31 грудня 2021 року виконавчим комітетом Васильківської міської ради проводиться щорічна перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку, як потребуючі поліпшення житлових умов, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Громадянам, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Васильківської міської ради  для щорічної перереєстрації  необхідно надати до виконавчого комітету Васильківської міської ради  (каб. № 12, тел. (04571) 2-22-59, вул. Соборна, 56)  слідуючі документи:

– довідку про склад сім’ї,  довідку форми 13;

– копії документів, що посвідчують особу громадянина, що перебуває на квартирному обліку (у тому числі членів сім’ї, які перебувають на квартирному обліку разом з ним);

– копії документів, що підтверджують наявність пільг (для пільгової категорії громадян);

– довідки з місця роботи (навчання) громадянина, що перебуває на квартирному обліку та членів його сімї, які перебувають на квартирному обліку разом з ним;

– інші документи, що підтверджують зміни (за необхідності).

Наголошуємо, що громадяни, які тривалий час порушують вищезазначену вимогу чинного  законодавства  України, та які до 31 грудня 2021 року не оновлять облікові дані квартирного обліку (або якщо при проведенні щорічної перереєстрації будуть виявлені факти, що впливають на право перебувати на квартирному обліку) будуть зняті з квартирної черги у виконавчому комітеті Васильківської міської ради , як такі, що не пройшли перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов, про що буде направлено їм відповідне повідомлення.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ