Оприлюднення проектів регуляторних актів

Written by administrator on . Posted in Економіка

 Повідомлення про оприлюднення проєкту
регуляторного акта Васильківської міської ради
«Про встановлення  місцевих податків  і зборів на території Васильківської міської територіальної громади»

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  Васильківська міська рада оприлюднює проєкт рішення  «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території Васильківської міської територіальної громади».

Розробник проєкту регуляторного акта: Робоча група з питань встановлення місцевих податків і зборів, тел.  (04571)2-47-34.

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Васильківської міської ради в розділі «Регуляторна політика» за адресою: http://vasylkiv.org/regulyatorna-politika/oprilyudnennya-proektiv-regulyatornix/.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному сайті міської ради за адресою:

виконавчий комітет Васильківської міської ради (вул. Соборна, 56 м. Васильків, Київська обл., 08600, тел./факс: (04571) 2-22-59, zagvasl@ukr.net ;

– Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради (м. Васильків, вул. Володимирська, 43, тел. (04571) 2-22-75, economic_vasylkiv@ukr.net

                                                                                      Робоча група з питань        
                                                                                      встановлення місцевих 
                                                                                      податків і зборів

Trackback from your site.

Leave a comment