Засідання робочої комісії

Written on . Posted in засідання комісії

За дорученням Васильківського міського голови Наталії Баласинович сьогодні комісія у складі керуючого справами виконавчого комітету Світлани Борковської, начальника управління ЖКГ, будівництва та благоустрою Валентини Савчук, начальника Васильківського районного управління держпродспоживслужби України Олега Кожеми, радників міського голови Володимира Гурєєва та Михайла Іщука, представників відділу №1 Обухівського управління НП, начальника відділу судової роботи юридичного департаменту Васильківської міської ради Юрія Шестакова розглянули колективну скаргу мешканців будинку 48 по вулиці Декабристів.

В одній з квартир власник тримає велику кількість собак, що суперечить Закону України “Про утримання домашніх тварин у населених пунктах України”, порушуючи санітарні норми, що призводить до антисанітарії та забруднення відходами життєдіяльності тварин сусідні помешкання. Сусіди власниці квартири неодноразово скаржились на нестерпний сморід у своїх квартирах та псування помешкань.

Комісією було прийнято ряд рішень стосовно відповідальності власників квартири, де утримуються тварини та подальші дії щодо негайного усунення проблеми й відшкодування шкоди постраждалим мешканцям будинку.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі