Щотижнева апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

?Наталія Олександрівна на початку наради акцентувала увагу присутніх, що 14 травня відбулася 5 чергова сесія Васильківської міської ради, на якій було прийнято ряд важливих для Васильківської громади рішень і виділено кошти на втілення багатьох хороших справ. Також, міський голова наголосила на відповідальності керівників при підготовці та подачі проєктів рішень, які мають подаватися завчасно до проведення сесійного засідання.
?Керівник фінансового управління Тамара Степаненко поінформувала, що план доходів за період 3 – 14 травня виконано на 44%, виділено понад 16 мільйонів на першочергові поставлені завдання.
?Начальник управління освіти Лілія Козак доповіла, що проведено тендерні процедури на капітальний ремонт ДНЗ №2, на завершальній стадії проведення тендеру на виконання робіт з укріплення фундаменту Васильківської ЗОШ №9. Наприкінці поточного тижня відбудеться військово-патріотична гра “Джура”. За результатами міських змагань буде визначено команду переможця, яка буде відстоювати честь Васильківської міської територіальної громади на обласних змаганнях. Навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах буде тривати орієнтовно до 5 червня.
?Розпочинаються роботи по озелененню територій, фарбуванню тротуарів, продовжуються роботи з ямкового ремонту доріг – зазначила керівник управління ЖКГ, будівництва та благоустрою Валентина Савчук.
?Заступник начальника управління соціального захисту населення Валентина Пушкарьова поінформувала міського голову, що завершена проплата до 9 травня, виплачено усі державні виплати. Проводиться роз”яснювальна робота з населенням щодо нового порядку нарахування субсидій.
?Начальник служби у справах сім”ї та дітей Володимир Гаркавенко повідомив, що на обліку служби перебувають 68 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відвідуються родини, триває підготовка до оздоровлення дітей.
?Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини готує ряд заходів до Дня вишиванки (20 травня) та Дня захисту дітей (1 червня).
?За повідомленням начальника Васильківського РВ ГУ ДСНС у Київській області Олександра Сука в період 10-16 травня виникло 6 пожеж на території Васильківської громади. Проводиться роз”яснювальна робота з населенням щодо відпочинку на водних об”єктах.
?По захворюваності на COVID – 19 – з початку 2021 року по місту Василькову лабораторно підтверджено 2575 випадків коронавірусної інфекції, за вихідні дні до інфекційного відділення з підозрою на захворювання поступило 10 осіб.

Trackback from your site.

Leave a comment