Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела робочу нараду зі старостами сіл

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела робочу нараду зі старостами сіл Васильківської міської територіальної громади.
В ході наради відбулося обговорення питання щодо оптимізації перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Васильківської міської територіальної громади, створення опорних шкіл та їх філій.

Мережа формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.
Питання оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти, створення опорних шкіл, що відповідали б вимогам сучасного
освітнього простору та переходу до профільного навчання у старшій школі є на сьогодні досить актуальним.
Виходячи із зазначеного та з метою приведення мережі у
відповідність до вимог Законів України “Про освіту”, „Про повну загальну середню освіту”, у Васильківській міській територіальній громаді вживаються заходи з розроблення перспективної мережі закладів загальної середньої освіти із визначенням типу закладу (початкова школа, гімназія, ліцей) та з виокремленням із наведеного переліку опорних закладів та їх філій.
Якщо взяти до уваги статистику по селам Васильківської громади, то із 77 випускників 9-х класів, всього 6 планують продовжити навчання в школі, інші – у ВУЗах.
“Процес оптимізації освітніх закладів неминучий, адже цей Закон прийнято на рівні держави, і ми поступово до цього прийдемо. Питання якісної і сучасної освіти у Васильківській громаді є одним із ключових пріоритетів. “, – зазначила в підсумку наради Наталія Олександрівна.

Trackback from your site.

Leave a comment