У місті Василькові сьогодні відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення

Written by administrator on . Posted in Вшанування

Васильківський міський голова Наталія Баласинович, голова Обухівської РДА Олександр Гомон, голова Обухівської районної ради Антон Карманов, начальник Васильківського гарнізону, генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко, голова ради ветеранів війни та праці Олександр Васильович Агєєв, депутати, представники структурних підрозділів міської ради, трудових колективів та організацій, громадськість зібрались сьогодні на меморіальний мітинг, щоб вшанувати пам’ять усіх загиблих у роки Другої світової війни.

«Ми сьогодні тут, аби згадати кожного, хто зустрівся з ворогом на фронті, хто страждав у концтаборах, хто трудився в тилу – усіх, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги. Минають роки, змінюються покоління, та пам’ять – вічна. Без минулого немає майбуття. Нехай буде більше пам’ятних днів вшанування Героїв і в світі панує лише добро і мир” – зазначила Наталія Олександрівна, звертаючись до учасників заходу.
Поминальну літургію за загиблими в роки Другої світової війни та українськими синами і доньками, які віддали свої життя, воюючи на сході України в наш час провів протоієрей Георгій.
І символічно плакало небо, немов сльозами вмиваючи маків цвіт – живу згадку про безсмертні подвиги, щоб більше ніколи…ніколи знову не було війни.
Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, военная форма и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, военная форма и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (2 человека, люди гуляют, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Trackback from your site.

Leave a comment