Звернення Васильківського міського голови Наталії Баласинович з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом!

Written on . Posted in Вшанування, Міський голова

Дорогі наші ветерани! Шановна Васильківська громадо!

Від імені Васильківської міської ради, її виконавчого комітету, від себе особисто висловлюю слова вдячності та великої шани усім ветеранам з нагоди відзначення  Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом!

Страшною трагедією для українців стала Друга світова війна.

Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Народ, який захищає свою державу, свою землю – не зламати, а пам’ять є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

Ми завжди пам’ятаємо  всіх тих, перед ким ми у безкінечному боргу за наше сьогодення, схиляємо голови  перед полеглими у боях, у концтаборах, у вирі воєнного лихоліття. Ми гордимося своїми прадідами і дідами за неоціненний подвиг у роки Другої світової війни – як приклад патріотизму, мужності та справжньої любові до рідної землі.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність країни та воїнам, які сьогодні захищають цілісність нашої держави на сході України.

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, шановні жителі громади, прийміть щиру вдячність за відважність, героїзм, витримку, за все, що Ви зробили, аби ми сьогодні продовжували жити, працювати, народжувати, розбудовувати.

Зичу Вам міцного здоров’я, благополуччя і затишку у Ваших домівках та серцях.  Любові і пошани від близьких людей, віри у славне майбутнє нашої громади і рідної України! Доземний Вам уклін!

Нехай на нашій благословенній землі завжди панують мир, спокій та добро.

Trackback from your site.

Leave a comment