ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА СТАЛА ПАРТНЕРОМ ПРОЄКТУ «ПРОСУВАННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ДИРЕКТИВИ ЄС ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В УКРАЇНІ»

Written by administrator on . Posted in Міжнародне партнерство

📝28 квітня 2021 року в ході он-лайн заходу за участі Васильківського міського голови Наталії Баласинович відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та Васильківською міською радою.

👉Васильківська міська територіальна громада успішно пройшла відбір та стала партнером нового проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». Відповідний проєкт впроваджується в Україні організацією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Відбір проводився за жорсткими (технічними) та м’якими критеріями з урахуванням попереднього досвіду в енергетичному менеджменті та перспектив розвитку систем
централізованого теплопостачання у містах.
📖В рамках партнерства громади навчатимуться бути енергоефективними, економити бюджетні кошти на енергоносії, стратегічно планувати енерговитрати, працювати з
донорами та стимулювати міські інвестиції у сферу енергоефективності.
За підтримки проєкту міста розроблять власний муніципальний енергетичний план на основі українського законодавства з використанням найкращого швейцарського досвіду у цій сфері.
😊Протягом 2021 року міста-партнери отримуватимуть підтримку проєкту у формі навчальних заходів, індивідуальних консультацій та супроводу експертів у сфері інтегрованого енергетичного планування. Зокрема, міста оцінять попит на енергію на їхній території, проаналізують наявні джерела енергії та оберуть найефективніші шляхи задоволення попиту на енергію, враховуючи тенденції розвитку громади.
👍Васильківська міська рада та GIZ будуть співпрацювати в рамках реалізації нового проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку
Німеччини (BMZ) і Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO).
Возможно, это изображение (1 человек)

Trackback from your site.

Leave a comment