Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Written by administrator on . Posted in ТЕБ та НС

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На засідання комісії були запрошені священослужителі церковних конфесій Васильківської міської територіальної громади, представники відділу поліції, ДСНС, медичних установ.

💬Відбулося обговорення з представниками церков та релігійних організацій заходів для унеможливлення поширення інфікування громадян коронавірусною інфекцією COVID-19 під час проведення богослужінь у Великдень та поминальні дні.
👉У своєму зверненні до священослужителів Наталія Олександрівна зазначила: “Розуміємо, що людям хочеться прийти у цей святковий Великодній день до храму, але Київська область ще знаходиться у “червоній зоні” і ми не можемо ризикувати здоров”ям та життям мешканців нашої громади. На жаль, місцева влада не може самостійно пом”якшувати карантинні заходи, а навпаки, тільки їх посилювати. Чекаємо на рішення Обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо зонування саме по Київщині. Тому прошу всіх представників церковних конфесій, громаду віднестись з розумінням до обмеження заходів під час богослужінь та освячення, не йти до Храму цілими родинами, дотримуватись безпечної дистанції та маскового режиму”.
💬Священослужителі внесли свої пропозиції щодо проведення богослужінь та освячення. Усі заходи будуть проводитись на вулиці, церковні атрибути можна буде купити, зайшовши до храму тільки у захисній масці, чітко буде контролюватись кількість перебуваючих в середині храму осіб. Освячення також буде відбуватись на вулиці з дотриманням безпечної дистанції 1,5 метра один від одного.
🔴ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ.
Київська область станом на сьогодні ще перебуває у “червоній зоні”, тому поки рано говорити про дозвіл відвідування кладовищ саме у поминальні дні.
В разі виходу Київщини з червоної карантинної зони уся необхідна інформація буде опублікована на офіційній сторінці та веб-сайті Васильківської міської ради.
👉Але, навіть при зміні зонування Київської області та надання дозволу на відвідування кладовищ у поминальні дні, просимо громаду не влаштовувати поминання з частуваннями на кладовищах. Провідайте померлих, покладіть квіти і з родинами зберіться вдома.
📣УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ БОГОСЛУЖІНЬ ТА ОСВЯЧЕНЬ У ЦЕРКВАХ.
✅ХРАМ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (Западинка) – Освячення – субота з 14.00 до 20.00. Неділя з 06.00 години.
✅ХРАМ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА – субота з 14.00 години. Неділя після богослужіння до 10.00 години.
✅СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА ЦЕРКВА – субота з 14.00 до 16.00 години. Неділя з 03.00 до 10.00 години.
✅ХРАМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПЦУ (Кодаки) – субота з 18.00 години до неділі 10.00 години з перервою на богослужіння.
✅ХРАМ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ (Тростинка) – субота з 23.00 години богослужіння, з 03.00 години неділі – освячення.
✅ХРАМ АРХІСТРАТИГА БОЖОГО МИХАЇЛА (В. Масив) – субота з 14.00 до 16.00 години. Неділя з 03.00 до 10.00 години.
🙏Просимо громаду з великою відповідальністю віднестись до проведення святкових заходів, Бережіть себе та своїх рідних.
Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)
Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди сидят и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment