Апаратна нарада

Written by 1 admin on . Posted in Міський голова, нарада

📖Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та управляючих компаній, сільських старост, керівників міськрайонних служб та організацій, представників громадських організацій.

На початку наради Наталія Олександрівна надала доручення керівникам управлінь та відділів переглянути Програми та внести відповідні зміни до них.
✅Керівник КП “ККП м. Василькова” Віталій Плескач доповів, що комунальне підприємство докладає всіх зусиль для підтримання дорожнього покриття в належному стані, для цього своєчасно проводиться дрібний ямковий ремонт доріг та заливка тріщин. Станом на сьогодні такі роботи вже проведені на 5-ти вулицях міста. За умови сприятливих погодних умов роботи з ямкового ремонту продовжаться по вулицям Соборна, Грушевського, Декабристів.
✅Щодо ситуації по захворюваності на COVID-19 доповіла головний лікар КНП “Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги” Ярослава Августинович. Станом на 26 квітня кількість захворівших зменшилась на 40%. Також, керівник закладу інформувала про продовження вакцинації. Запрошуються жителі громади віком від 65+, записатись на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря.
✅Керівники управляючих компаній, комунальних підприємств, старости сіл доповіли про заходи з благоустрою, які проводились у вихідні дні. Васильківський міський голова Наталія Баласинович зазначила, що необхідно скоординувати усі зусилля для того, щоб вчасно прибрати територію Васильківської громади до Великодніх свят.
✅Відбулося представлення нового керівника відділу поліції №1 Обухівського районного управління поліції полковника Євгена Юрійовича Бузоверю, який доповів, що прикладе максимум зусиль, аби жителі Васильківської громади завжди себе почували у повній безпеці.
 

Trackback from your site.

Leave a comment