Поліція Обухівщини попереджає: за спалювання сухого листя та сміття настає відповідальність

Written by administrator on . Posted in Без категорії

З початку березня співробітники Обухівського районного управління поліції зафіксували 22 адміністративних правопорушення за фактами паління листя, сухої трави та інших рослинних решток. На порушників складено адміністративні матеріали, згідно ст. 152 (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) КУпАП. Всі матеріали направлені за територіальністю до адміністративних комісій для притягнення правопорушників до відповідальності.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено стягнення з порушників штрафів у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 1360 грн.), а на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 -1700 грн.).
Нагадуємо, що спалювання сухої рослинності та сміття є дуже шкідливим для здоров’я людини, завдає непоправної шкоди довкіллю та створює загрозливі умови для живих істот, які мешкають у траві та на поверхні ґрунту. Також, несанкціоноване спалювання може спричинити масштабні пожежі. Тому, до відповідальності будуть притягнуті усі, хто своїми необдуманими діями завдає суттєвої шкоди довкіллю, а також несе загрозу життю та здоров’ю людей.
Шановні жителі Обухівщини! Якщо ви бачите паліїв – телефонуйте до поліції за номером «102»!

Trackback from your site.

Leave a comment