Відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради.

В ході наради Наталія Олександрівна доручила начальникам управління економіки та власності, фінансовому управлінню та відділу регулювання земельних відносин проаналізувати договори оренд земельних ділянок, комунального майна та в тижневий термін надати звіт.

Начальник управління освіти повідомила, що з сьогоднішнього дня розпочався освітній процес для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та відновили свою роботу дошкільні навчальні заклади. Станом на 09.00 годину ранку наповнюваність ДНЗ складала 26%, початкова школа – 80%.

?Наталія Олександрівна доручила начальнику управління освіти вести моніторинг відвідування вихованцями ДНЗ до середи 21 квітня включно. Якщо ситуація не покращиться, рішення щодо відновлення роботи садочків буде переглянуто.
?Начальник управління житлово-комунального господарства доповіла про ситуацію навколо сміттєвих майданчиків, зокрема по вулиці О. Лістрового, де було виявлено групу осіб, які привезли відходи будівельних матеріалів і намагались заповнити ними усі сміттєві баки. Їхні дії були призупинені, а сміття повернуто власникам.
?Щодо багатьох запитань жителів громади по вивозу сухостою, листя, гілля, які були зібрані на території приватного домоволодіння – ХТО ЙОГО МАЄ ПРИБРАТИ???
?ВІДПОВІДАЄМО – весь сухостій з вашої приватної території ніхто не зобов”язаний вивозити, навчіться компостувати, не завдавайте шкоди своєму здоров”ю та здоров”ю оточуючих. Компостування не сприяє погіршенню стану здоров’я та не підвищує ризик виникнення пожеж, а, фактично, є своєрідною “допомогою” для садів, городів та інших земельних угідь.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі