відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Written on . Posted in ТЕБ та НС

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Васильківської міської ради.

Основним питанням порядку денного було “Про вжиття невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Васильківської міської територіальної громади. Заслухавши доповіді завідувача Васильківського відділу лабораторних досліджень державної установи Київський лабораторний центр МОЗ України Віталія Кривошеї, головного лікаря КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Васильківської міської ради Лідії Пацало, начальника управління освіти Лілії Козак, комісія прийняла рішення:

✅ відновити освітній процес у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах для учнів 1-4 класів з 19 квітня 2021 року;
✅ учні 5-11 класів продовжують навчатися дистанційно.
? Доводимо до відома батьків учнів початкових класів та вихованців ДНЗ, що в усіх навчальних закладах закінчено опалювальний період, тому, одягайте дітей тепло аби запобігти поширенню гострих распіраторних захворювань.
?Статистичні дані щодо ситуації з COVID-19 на території Васильківської громади. Ситуація за поточний тиждень трохи покращилась, в понеділок 12.04. було зареєстровано хворих 71, а станом на четвер 15.04. кількість хворих зменшилась до 18 осіб. Це гарна новина, але просимо громаду не нехтувати усіма протиепідемічними заходами і берегти своє здоров”я.
?Всі інші обмеження, передбачені для “червоного рівня” епідемічної безпеки, залишаються без змін.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ