Про надання медичних послуг населенню за програмою медичних гарантій 2021

Written by administrator on . Posted in Без категорії

Статистика онкологічної захворюваності  як  в Київській  області,  так і в Україні в цілому,  залишається   вкрай незадовільною. Диспансеризація населення  і профогляди працюючих,  що було основним у виявленні ранніх стадій захворювання  на рак,  як правило, не проводяться.

У зв`язку з цим, спеціалістами КНП КОР « Київський онкологічний диспансер», було розроблено ряд заходів, направлених  на  раннє  виявлення  онкологічних захворювань  та  продовження  й  збереження  життя пацієнтів.  Серед них –  відновлення курації  районів та  територіальних  громад фахівцями  онкологічного  диспансеру, в тому числі, – з виїздом  на  місце. Окрім того, передбачена можливість встановлення   постійного  телефонного     зв`язку лікарів первинної і вторинної ланки  області зі спеціалістами нашого лікувального  закладу.

Висококваліфіковані  професіонали, нові методики, сучасна апаратура допоможуть  як колегам – лікарям, так і пацієнтам визначитись  з діагнозом захворювання та видом  і  способом лікування.

Укладені нашим лікувальним  закладом з НСЗУ  договори «Про  надання медичних послуг населенню за програмою медичних гарантій 2021»  дають можливість  безкоштовно надавати пацієнтам медичні послуги  з урахуванням вікового цензу. Серед них : обстеження  на МРТ, КТ, радіонуклідна діагностика, різні ендоскопічні дослідження, сучасна лабораторна діагностика, в тому числі, цитологічні й   морфологічні дослідження. Так, наприклад, апарат МРТ відкритого типу дає можливість проведення МРТ пацієнтам  з клаустрофобією, цифровий  мамограф Hylogic 3D зі стереоскопічною  приставкою  для проведення біопсії дає можливість виявити онкозахворювання   молочної залози  на ранній  стадії, визначає  проблемні зони в молочній залозі й дає можливість  проведення  надточної біопсії. А відеостойка Olympus -170 – призначена  для  проведення гастроскопії й  колоноскопії  з покращеною  візуалізацією тканин. Крім того, в нашому лікувальному закладі проводяться  різного роду рентгеноскопічні дослідження (метросальпінгографія,  ірігоскопія ).

Для медичних працівників, бажаючих підвищити свою кваліфікацію з питань цитологічних досліджень, на нашій базі створений навчальний центр як для лікарів, так і для медичних сестер.

Відповідно до вимог наказу Міністерства охорони  здоров’я України від 19.03.2018  № 504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.03.2018р. за № 348/31800, пропонуємо Вам направляти в КНП КОР « КООД» пацієнтів для обстеження на предмет захворювань молочної залози (рак молочної залози), передміхурової залози (рак  передміхурової залози), кишківника (колоректальний рак), а  також на лікування. Пацієнти приймаються як з електронним направленням  від   лікуючого/сімейного лікаря,  так і без нього (відповідно до затверджених тарифів.

Можливий попередній запис на прийом до фахівців  нашого онкологічного диспансеру  за  телефоном :  (044) 500-15-55 (багатоканальний); (097) – 115-32-56;    (050)- 818-05-99 ( з 8.30 до 16.00 год)

Колектив  КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер», – одного з провідних онкологічних закладів країни, прикладе максимум зусиль для  надання  кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам та  збереження  їхнього  життя  й  здоров`я.

Trackback from your site.

Leave a comment