Відбулося позачергове засідання теб та нс

Written by administrator on . Posted in ТЕБ та НС

📖Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

💬На початку засідання Наталія Олександрівна повідомила, що о 10.00 відбулося онлайн засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС.
Відповідно до Протокольного рішення №8 обласної комісії від 02 квітня 2021 року рекомендовано приймати рішення щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності, транспорту органами місцевого самоврядування.
👉Заслухавши на комісії керівника відділу освіти Лілію Козак, яка проінформувала, що станом на сьогодні як у дошкільних навчальних закладах, так і в закладах загальної середньої освіти хворіють педагоги, діти, більшість груп у садочках зачинено на карантин, комісія прийняла рішення:
🔴призупинити навчальний процес з 05.04.2021 року по 16.04. 2021 року включно в усіх навчальних закладах (дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти).
✅Робота транспорту не призупиняється, перевезення пасажирів здійснювати у кількості 50 відсотків, проводити санітарну обробку транспортних засобів.
✅Відділу №1 Обухівського районного управління поліції посилити контроль за роботою супермаркетів, торгівельних центрів, кафе, ресторанів, ринків щодо дотримання усіх карантинних вимог.
✅Рекомендувати керівникам усіх підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, розташованих на території Васильківської міської територіальної громади запровадити для співробітників дистанційну роботу, або, кому можливо, надати відпустки.
🙏Просимо громаду з розумінням віднестись до запропонованих обмежень, адже ситуація не поліпшується. З 29 березня по 01 квітня на території нашої громади захворіло 631 людина, за лютий-березень померло 59 осіб.
Ми намагаємося врятувати Вас! Зрозумійте це будь ласка!
Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)
Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)
Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении)
Возможно, это изображение (2 человека и люди сидят)

Trackback from your site.

Leave a comment