Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела сьогодні апаратну нараду.

Written by administrator on . Posted in Міський голова, нарада

💬Відбулося обговорення проведених заходів діяльності структурними підрозділами міської ради, старостами старостинських округів, служб та установ міської територіальної громади, підведено підсумки тижня, що минув, та окреслено напрямки роботи на поточний робочий тиждень.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)

👉Керівники доповіли про поточне виконання бюджету, початок заходів з благоустрою та упорядкуванню територій громади, стан захворюваності на COVID-19, проведення робіт з ямкового ремонту, моніторинг відвідування дітьми дошкільних закладів та учнів 1-4-х класів загальноосвітніх шкіл, інші нагальні питання.
📌На сьогодні ДНЗ №№3 і 8 зачинені на карантин, ДНЗ №5 закрита 1 група, НВК №4 – 3 групи.
📌Керівник КП “ККП м. Василькова” доповів, що жителі громади розпочали приводити роботи з прибирання на своїх прибудинкових та присадибних ділянках, випалювати траву та сухостій, не контролюючи самого процесу, що призводить до маштабних загорянь і пожеж. У зв”язку з цим, просимо громаду дбайливо ставитись до господарювання, аби не нашкодити собі та сусіднім домоволодінням, що може призвести до трагічних наслідків.
📌 Щодо роботи компанії ПП “НВП Гідроресурс” з вивозу твердих побутових відходів на території громади, яка фактично розпочинає свою роботу з 01 квітня, буде проінформовано громадян на офіційному сайті міської ради та на сторінках соціальної мережі Facebook. Наразі керівництво компанії проводить зустрічі з мешканцями приватних секторів, узгожують з людьми зручні графіки для вивозу відходів, пропонують різні варіанти для якісного обслуговування. Офіс компанії знаходиться за адресою вулиця Гоголя, 32, куди вже можна підходити і укладати договори.
📌 Щодо ситуації із захворюванням на COVID-19. Станом на сьогодні у Васильківській центральній лікарні перебувають на стаціонарі 62 хворих, 11 з яких в реанімаційному відділенні. Статистика невтішна, за тиждень вже померло 5 осіб, 2 з яких за останню добу.
🖋З деяких питань міським головою були надані доручення відповідальним посадовим особам для виконання в межах своїх посадових обов’язків: це стосується моніторингу захворюваності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, прибиранню та упорядкуванню кладовищ, пропозиції щодо благоустрою територій, які закріплені за підприємцями, переглянути правила благоустрою та внести відповідні до них зміни.

Trackback from your site.

Leave a comment