Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Written by administrator on . Posted in засідання комісії, ТЕБ та НС

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Васильківської міської ради.
На порядок денний виносились питання:

✅Про заходи з попередження пожеж в природних екосистемах та ліквідацію наслідків пожежі на полігоні твердих побутових відходів КП “ККП м. Васильків”.
✅Про діяльність підприємств, установ, організацій під час встановленого “червоного рівня” епідемічної безпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.
👉Під час засідання заступник начальника Васильківського РВ ГУ ДСНС України у Київській області Олександр Скрипка проінформував учасників комісії, що в період 22-28 березня зареєстровано 11 викликів, що в основному стосувались повідомлень про спалювання трави та сухостою. 28 березня сталася пожежа на полігоні твердих побутових відходів. Пожежу ліквідовано, але ще є місця загоряння, тому там ще працюють бригади ДСНС і комунального підприємства.
Закликаємо людей не спалювати залишки рослинності та сміття, не застосовувати відкритий вогонь у лісі та не розпалювати багаття на торфовищах, щоби не завдати шкоди довкіллю та не спричинити загрози життю та здоров’ю.
👉Заступник начальника відділу №1 Обухівського районного управління поліції Геннадій Мельниченко доповів, що проводиться відповідна робота щодо встановлення осіб, причетних до пожежі на полігоні, а також повідомив присутніх, що у вихідні дні були проведені перевірки з дотримання карантинних вимог для “червоної” зони на території місцевих ринків. У результаті перевірок були складені протоколи та проведено роз”яснювальну роботу з підприємцями та керівниками ринків.

Trackback from your site.

Leave a comment