Пожежонебезпечний період набирає обертів та створює передумови для збільшення кількості загорянь в екосистемах.

Written on . Posted in Васильківський РВ ГУ ДСНС

Кожного року з настанням посушливої погоди ситуація з пожежами в природних екосистемах набуває загрозливого характеру.
Адже чи не кожного дня рятувальники змушені по декілька разів виїздити на ліквідацію лісових пожеж, загорань трав’яного настилу та ін. А на гасіння даного виду пожеж завжди витрачається чимало сил та засобів.

Так, впродовж доби рятувальники Київщини залучалися до ліквідації 46 пожеж, 36 з них – це пожежі в природних екосистемах та сміття на площі 29,1388 га.
Шкода, що громадяни не розуміють, яких матеріальних ресурсів державі обходиться один залишений у лісі недопалок або непогашене багаття. Це навіть не говорячи про те, що пожежі в лісових масивах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.
Фахівці ДСНС вкотре нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється, адже пожежонебезпечний період в Україні тільки набирає обертів і створює передумови для збільшення кількості загорянь в екосистемах.
Шановні громадяни!
Служба порятунку закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі