Ваcильківська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Written by 1 admin on . Posted in центр зайнятості

Детінізація та легалізація заробітної плати.

На сьогоднішній день детінізація та легалізація заробітної плати продовжує залишатися  одним з найактуальніших питань. Через виплати зарплат “у конвертах” бюджет щорічно втрачає мільярди несплачених податків. Окрім цього, виплата заробітної плати у «конвертах» та використання найманої праці без реєстрації  трудових відносин є порушенням  конституційних прав громадян.

В умовах дефіциту вільних вакансій, працівники, з метою працевлаштування, досить часто погоджуються на будь-які пропозиції роботодавців, не обговорюючи умови праці та оплату праці. При влаштуванні на роботу найманим працівникам потрібно поцікавитися не тільки розміром зарплатні, а й варто запитати, як саме такі кошти будуть виплачуватись і чи здійснюватимуться відповідні відрахування.

Хотілося б, щоб важливість питання легалізації оплати праці знайшла розуміння як серед населення, так і серед тих роботодавців, які не поспішають офіційно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками та збільшувати рівень заробітної плати своїх працівників.

Так, фахівцями Васильківської міськрайонної філії КОЦЗ проводяться семінари для безробітних, де  вони отримують інформацію щодо переваг легальної зайнятості та тематичні семінари для роботодавців, на яких проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин, негативних наслідків нелегалізованих відносин для їх бізнесу в майбутньому та можливості отримати фінансову підтримку в разі співпраці зі службою зайнятості.

Офіційне оформлення трудових відносин – гарантія соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності підприємства, злагодженої роботи усіх учасників трудового процесу.

Важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» сьогодніце не тільки неотримання соціальних пільг та виплат, а недоотримана пенсія завтра!

Trackback from your site.

Leave a comment