Апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів

Written by 1 admin on . Posted in Міський голова, нарада

📖Сьогодні відбулася апаратна нарада.
📣Васильківський міський голова Наталія Баласинович в терміновому порядку зібрала керівників структурних підрозділів Васильківської міської ради.

📝На порядку денному було важливе питання про ускладнення по Київській області, Васильківській міській територіальній громаді на захворювання COVID-19 та швидке його поширення.
👉За інформацією головного лікаря Васильківської центральної районної лікарні Лідії Пацало станом на сьогоднішній день ліжко місця лікарні повністю заповнені хворими на COVID-19, багато з яких у вкрай тяжкому стані.
📈Якщо взяти статистику по захворюваності 2020 року, то Васильківська лікарня пролікувала 550 осіб, з них 28 померло.
Але, вже станом на 20 березня поточного року захворіли 157 осіб, 14 з яких, на жаль, померли.
📣Щодо обмежень і заборон.
З сьогоднішнього дня, 22 березня, Київська область перебуває у 🔴“червоній” зоні.
✅Якщо взяти до уваги запитання по освітньому напрямку, які задають мешканці, повідомляємо, робота всіх гуртків, спортивних секцій, клубів, басейну 🤼⛹️🤸🏊‍🎭🎤🎻ЗАБОРОНЕНА, тому що масово почали хворіти діти. Один із закладів дошкільної освіти міста вже закрито повністю на карантин.
✅Про роботу ринків.
Дозволено працювати підприємцям тільки продовольчої групи товарів, насіння, садовий інвентар, побутова хімія.
Робота промислових ринків ЗАБОРОНЕНА і здійснюється тільки через он-лайн-продажі.
🙏Просимо Вас з розумінням поставитись до таких вимог, адже, в першу чергу для влади важливе Ваше здоров”я і здоров”я усіх мешканців територіальної громади. Дотримуйтесь усіх протиепідемічних заходів, обходьте стороною ті місця, де є велике скупчення людей, мийте часто руки, обробляйте їх дезинфікуючими засобами, носіть маски, у разі хвороби не лікуйтесь самі, а одразу телефонуйте ☎️своєму сімейному лікарю.
 

Trackback from your site.

Leave a comment