Вітання працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Written by 1 admin on . Posted in Cвята, УЖКГББ

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Від імені Васильківського міського голови НАТАЛІЇ БАЛАСИНОВИЧ, Васильківської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо Вас з професійним святом!

У галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування працюють люди різних професій, але всіх Вас об’єднує прагнення зробити життя жителів нашої громади більш комфортним. Саме від Вашої щоденної праці залежить життєзабезпечення нашої великої Васильківської родини, благоустрій та щоденний настрій усіх жителів і, як наслідок, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.

Сьогодення вимагає від комунальних служб працювати у непростих умовах, адже ми вже рік знаходимось під ковпаком коронавірусної хвороби. Але ми впевнені, професіоналізм та відповідальність, що притаманні працівникам Вашої галузі, допоможуть відповідати вимогам часу та забезпечувати підвищення якості та надійності надання житлово-комунальних послуг в нашій громаді.

Дякуємо кожному працівнику житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення за сумлінну працю, бажаємо, в першу чергу, міцного здоров’я Вам і вашим родинам,  професійних успіхів, родинного затишку, миру та благополуччя!

Зі святом!

Trackback from your site.

Leave a comment