Наталія Баласинович провела щотижневу нараду зі старостами сіл

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу нараду зі старостами сіл Васильківської міської територіальної громади.

?На початку наради Наталія Олександрівна надала слово керівнику відділу освіти Лілії Козак, яка запросила старост приєднатись 22 березня до колегії педагогічних працівників, де буде проходити обговорення питань оптимізації освітньої мережі.
?Керівник центру соціальних служб сім”ї, дітей та молоді Віра Кирпич зазначила, що старостам сіл необхідно терміново сформувати та надати списки дітей з інвалідністю, які виховуються у малозабезпечених та багатодітних родинах аби вчасно надавати допомогу по діючим Програмам.
? Наталія Олександрівна довела до відома, що на території громади діє рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради “Про посилення заходів щодо виявлення та недопущення випадків порушень законодавства та встановлення заборон з реалізації алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових та дотримання карантиних вимог на території Васильківської міської територіальної громади” та наголосила на необхідності контролю таких магазинів на території сіл.
?Староста села Велика Бугаївка доповів про зустріч жителів села з керівництвом компанії ПП “НВП “Гідроресурс””, яка з 01 квітня буде надавати послуги по вивезенню сміття на території Васильківської громади. Люди отримали відповіді на усі запитання щодо процесу укладення договорів, графік вивозу та інші.
В свою чергу, міський голова Наталія Баласинович доручила старостам подати списки з адресами стихійних сміттєзвалищ у закинутих приватних домоволодіннях, які знаходяться на територіях сіл.
? Також, Наталія Олександрівна наголосила присутнім про необхідність проведення інформаційної роботи з громадою щодо дотримання усіх карантинних заходів у зв”язку з тим, що суттєво ускладнилася епідемічна ситуація із захворюваності на COVID-19.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі