Наталія Баласинович провела щотижневу нараду зі старостами сіл

Written by administrator on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела щотижневу нараду зі старостами сіл Васильківської міської територіальної громади.

👉На початку наради Наталія Олександрівна надала слово керівнику відділу освіти Лілії Козак, яка запросила старост приєднатись 22 березня до колегії педагогічних працівників, де буде проходити обговорення питань оптимізації освітньої мережі.
👉Керівник центру соціальних служб сім”ї, дітей та молоді Віра Кирпич зазначила, що старостам сіл необхідно терміново сформувати та надати списки дітей з інвалідністю, які виховуються у малозабезпечених та багатодітних родинах аби вчасно надавати допомогу по діючим Програмам.
💬 Наталія Олександрівна довела до відома, що на території громади діє рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради “Про посилення заходів щодо виявлення та недопущення випадків порушень законодавства та встановлення заборон з реалізації алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових та дотримання карантиних вимог на території Васильківської міської територіальної громади” та наголосила на необхідності контролю таких магазинів на території сіл.
👉Староста села Велика Бугаївка доповів про зустріч жителів села з керівництвом компанії ПП “НВП “Гідроресурс””, яка з 01 квітня буде надавати послуги по вивезенню сміття на території Васильківської громади. Люди отримали відповіді на усі запитання щодо процесу укладення договорів, графік вивозу та інші.
В свою чергу, міський голова Наталія Баласинович доручила старостам подати списки з адресами стихійних сміттєзвалищ у закинутих приватних домоволодіннях, які знаходяться на територіях сіл.
👉 Також, Наталія Олександрівна наголосила присутнім про необхідність проведення інформаційної роботи з громадою щодо дотримання усіх карантинних заходів у зв”язку з тим, що суттєво ускладнилася епідемічна ситуація із захворюваності на COVID-19.

Trackback from your site.

Leave a comment