26 лютого відбулася 4 позачергова сесія Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Сесія

🔰26 лютого під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович та за участі 33 депутатів міської ради відбулася 4 позачергова сесія Васильківської міської ради.
👍Сесія розпочалася з приємного, посвідчення депутатів Васильківської міської ради VIII скликання отримали Максим Горєвой, Яна Кузьменко, які увійшли до ради від ПП “За Майбутнє” та Лідія Пацало – ПП “Батьківщина”.

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и в помещении)

👉Наталія Олександрівна оголосила присутнім питання порядку денного, які в переддень сесії були розглянуті на профільних постійних депутатських комісіях: прийняття Програм та внесення змін; питання, що стосувалися освітнього, культурного та житлово-комунального напрямків; прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Васильківської міської ради.
💬Цікаво було послухати керівника громадського формування муніципальної варти з охорони правопорядку. Такий підрозділ вже працює на території міста Василькова на громадських засадах і вже має відпрацювання та виявлені порушення з незаконного зберігання наркотиків, паркування у не встановлених для цього місцях та інші.
🤝Депутати підтримали створення такої громадської охорони на території нашої громади, тож сподіваємось, що порушників буде набагато менше.
👉Додатково було внесено питання щодо внесення змін до Програми комунального некомерційного підприємства “Васильківська міська стоматологічна поліклініка”.
👍Усі питання порядку денного були розглянуті та підтримані депутатами.
Возможно, это изображение (9 человек, люди стоят и люди сидят)
Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment