26 лютого відбулася 4 позачергова сесія Васильківської міської ради

Written by administrator on . Posted in Сесія

?26 лютого під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович та за участі 33 депутатів міської ради відбулася 4 позачергова сесія Васильківської міської ради.
?Сесія розпочалася з приємного, посвідчення депутатів Васильківської міської ради VIII скликання отримали Максим Горєвой, Яна Кузьменко, які увійшли до ради від ПП “За Майбутнє” та Лідія Пацало – ПП “Батьківщина”.

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и в помещении)

?Наталія Олександрівна оголосила присутнім питання порядку денного, які в переддень сесії були розглянуті на профільних постійних депутатських комісіях: прийняття Програм та внесення змін; питання, що стосувалися освітнього, культурного та житлово-комунального напрямків; прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Васильківської міської ради.
?Цікаво було послухати керівника громадського формування муніципальної варти з охорони правопорядку. Такий підрозділ вже працює на території міста Василькова на громадських засадах і вже має відпрацювання та виявлені порушення з незаконного зберігання наркотиків, паркування у не встановлених для цього місцях та інші.
?Депутати підтримали створення такої громадської охорони на території нашої громади, тож сподіваємось, що порушників буде набагато менше.
?Додатково було внесено питання щодо внесення змін до Програми комунального некомерційного підприємства “Васильківська міська стоматологічна поліклініка”.
?Усі питання порядку денного були розглянуті та підтримані депутатами.
Возможно, это изображение (9 человек, люди стоят и люди сидят)
Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment