Скористайтеся можливістю розпочати або розширити свій бізнес завдяки доступному кредитуванню  за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»!

Written by administrator on . Posted in центр зайнятості

 «Доступні кредити 5-7-9%» – програма банківського кредитування суб’єктів мікро- та малого підприємництва, затверджена Радою Фонду розвитку підприємництва, на виконання ініціативи Президента України та у відповідності до «Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 28 від 24 січня 2020 року (зі змінами).

Мета програми – завдяки державній підтримці відкрити підприємцям доступ до кредитів для розвитку і модернізації власного бізнесу. Це сприятиме стимулюванню підприємництва і відповідно посиленню конкурентоспроможності малих підприємств, створенню нових робочих місць, зміцненню економіки.

Державна компенсація за кредитом у рамках програми дає підприємцям можливість отримати фінансування в національній валюті за відсотковими ставками 5, 7 або 9% річних.

Ставка залежить від розміру бізнесу:

  • 5% – для бізнесу з річним доходом до 50 млн. грн. (за умови найму 2   нових  працівників  протягом  першого  кварталу);
  • 7%  – для бізнесу з річним доходом до 50 млн. грн;
  • 9%  –  для бізнесу з річним доходом  більше 50 млн. грн;

Як взяти участь в програмі дізнайтеся на сайті https://5-7-9.gov.ua/

Trackback from your site.

Leave a comment