Детінізація заробітної плати

Written on . Posted in центр зайнятості

Oднією із найбільших проблем сучасної економіки, у тому числі і ринку праці є виплата заробітної плати у «конвертах» .

Незважаючи на роз’яснення в пресі та вимоги діючого законодавства, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства .Працівник, який отримує зарплату в “конверті” офіційно вважається непрацюючим. Йому не зараховується страховий стаж, а відповідно:

– він не буде одержувати пенсію;

– його можуть звільнити в будь-який час, без жодних компенсацій;

– у нього немає права на відпустку, права на оплату лікарняних та допомогу по безробіттю, права на охорону праці та на соціальне страхування.

Фахівці Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості регулярно проводять з роботодавцями роз’яснювальну роботу, акцентують їх увагу на оформленні трудових відносин з найманими працівниками, на недопущення нарахування заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством мінімум, наголошують, що незареєстрований належним чином працівник в результаті втратить право на отримання пільг та допомоги, гарантованих державою.

Роботодавці пам’ятайте, легалізація заробітної плати – це надійний засіб залучення висококваліфікованих, порядних, не байдужих до майбутнього країни людей та ефективний спосіб боротьби із конкуренцією на ринку праці.

Шановні працівники, відстоюйте свої конституцiйні права – вимагайте від роботодавцiв офiційного оформлення трудових відносин!

Легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас!!

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі