відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів

Written by administrator on . Posted in засідання

Під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Васильківської міської територіальної громади.

Підставою для проведення засідання конкурсної комісії є рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради від 15.01.2021 №30 “Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Васильківської міської територіальної громади”.
Серед кваліфікаційних вимог до учасників конкурсу були: наявність матеріально-технічної бази, вартість надання послуг, досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, тощо.
На конкурс було виставлено 3 лоти. Після відкриття конвертів із конкурсними пропозиціями управління житлово-комунального господарства перевірить усі подані документи та розрахунки. Оголошення переможців конкурсу заплановане на 26.02.2021.
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, сидит и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек, сидит, стоит и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment