У Василькові відбулася презентація фільму “Відлуння”

Written on . Posted in Культура

Тема Голокосту продовжує лунати в українському мистецтві, зокрема в кінематографі. 18.02.2021 року у Василькові відбулась непересічна подія у культурному житті Васильківської територіальної громади. Відомий вінницький режисер, актор Валерій Шалига представив у перед прокатному показі художній історичний фільм на тему другої світової війни “Відлуння”. Стрічка знята за мотивами справжніх свідчень про знищення єврейського населення на початку окупації нацистами міста Вінниці в 1941 році.
На показі були присутні представники єврейської громадськості Василькова. На їхню думку, події, що віддзеркалені у стрічці Валерія Шалиги, нагадують не тільки про страшні репресії німецьких фашистів під час війни на Васильківщині, але й про подвиг тих «праведників світу» – українців, які рятували єврейське населення, переховуючи цілі родини від неминучої загибелі.
Прекрасно, що українське кіно зростає і набуває сили.
Чудово, що сучасне національне кіномистецтво по справжньому патріотичне, виховує у дорослих і дітей найкращі риси любові до своєї землі, висвітлюють правдиву українську історію, надають природне підґрунтя кожному з нас пишатись вітчизняним кінематографом.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
Возможно, это крупный план (1 человек и борода)
Возможно, это черно-белое изображение (ребенок и на открытом воздухе)
Возможно, это черно-белое изображение (2 человека и борода)
Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі