Заходи з нагоди відзначення 32-ї річниці виведення військ з Афганістану

Written by 1 admin on . Posted in Вшанування

15 лютого 2021 року у місті Василькові відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з Афганістану з покладанням квітів до пам’ятника загиблим в Афганістані.

Саме пам’ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів нашої громади. Вшанувати пам’ять тих, хто воював на чужій землі прийшли керівництво міста, воїни-інтернаціоналісти, депутати міської ради, представники трудових колективів, ветеранських організацій та громадськості.

До присутніх на мітингу звернулася Васильківський міський голова Наталія Баласинович: “Шановні наші ветерани – афганці, Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем. Останню колону радянських військ з Афганістану було виведено 15-го лютого 1989-го року. Участь держави в цьому військовому конфлікті коштувало нам життя більше чотирнадцяти тисяч наших солдатів і офіцерів, здоров’я десятків тисяч військових. Будь-яка війна, як жорно ламає життя безлічі людей. І це жорстока правда. Поділяємо всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаємо данину поваги всім учасникам бойових дій, як на території інших держав, так і на сході країни у теперішній час”.

Слова вдячності висловили також військовий комісар Михайло Тісовський, голова Васильківської міської організації спілки ветеранів Афганістану Олександр Жуков, голова Васильківської міської організації ветеранів ВВв Олександр Агеєв.

За хоробрість і відвагу, високу громадянську відповідальність, чесне й сумлінне виконання військової присяги воїни-інтернаціоналісти були відзначені пам´ятними медалями та грамотами Васильківської міської ради.

 

Trackback from your site.

Leave a comment