Міський голова Наталія Баласинович провела прийом громадян з особистих питань

Written by administrator on . Posted in Міський голова

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела черговий прийом громадян, який був досить насичений та тривав довше аніж зазвичай, не дивлячись на те, що завітало, згідно попереднього запису, 11 громадян. Прийняті були усі без виключення, навіть ті, хто прийшов без запису. У кожного була своя проблема, із вирішенням якої мала допомогти міський голова. Це і земельні питання, і житлово-комунальні проблеми, і ті, що стосуються матеріальної допомоги тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Було дуже багато колективних звернень.

? Мешканці вулиць Сількорівська і Пушкіна просили допомоги у вирішенні питання постійного відключення світла ПрАТ «Київобленерго», у людей виходить з ладу дорого вартісна техніка, на довгий час домівки залишаються без опалення. Наталія Олександрівна пообіцяла зв’язатись з обласним керівництвом даного підприємства та якомога швидше владнати цю проблему.
? Також, на прийом прийшла ініціативна група батьків учнів Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 з проханням і надалі триматись разом і впевнено рухатись вперед, поки школа не буде добудована. Міський голова Наталія Баласинович розповіла, що в п’ятницю, з групою керівників структурних підрозділів, вчителів, вона була на прийомі у губернатора Київщини, де відбулася конструктивна розмова щодо виділення коштів з державного бюджету в цьому році, щоб перекрити дах та, по можливості, поставити вікна і було зареєстровано відповідне звернення з підписами батьків та вчителів. Батьки, в свою чергу, запропонували створити ініціативну групу у соціальних мережах, об’єднану з владою, для швидкого реагування та вирішення спільних питань.
Не перестають звертатися громадяни і з питаннями надання матеріальної допомоги та земельними спорами.
? Переселенці з Чорнобильської зони, які проживають у с. Здорівка, просили допомоги у вирішенні земельного питання, яке люди не можуть самотужки владнати протягом 30-ти років. Наталія Олександрівна обіцяла вивчити питання та доручила керівникам відповідних структурних підрозділів взяти його на контроль для подальшого вирішення.
?До усіх людей Наталія Олександрівна поставилася з розумінням, вислухала уважно кожного. Під час особистого прийому дехто отримав відповідь одразу, а хтось почув шляхи вирішення наболілої проблеми. Міський голова на всі звернення дала чіткі роз’яснення.
Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и люди сидят)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)

Trackback from your site.

Leave a comment