Управлінню соціального захисту населення Васильківської міської ради – 20 років!

Written by 1 admin on . Posted in Cвята, Привітання, соціальний захист

Цими днями колектив управління соціального захисту населення Васильківської міської ради відзначатиме двадцятиріччя з часу створення.
За цей період сформувався здружений і дієздатний колектив, який щоденно піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Від імені Васильківського міського голови Наталії Баласинович працівників управління привітала керуючий справами виконавчого комітету Васильківської міської ради Світлана Борковська та висловила сердечну вдячність фахівцям, які своєю працею, чуйністю та милосердям надають підтримку й допомогу тисячам людей, що потребують соціальних послуг.
Сердечно вітаємо начальника управління Людмилу Бурсову та весь колектив з 20-ю річницею створення, бажаємо їм здоров’я міцного, щастя великого, добробуту, родинного затишку та високого авторитету серед мешканців громади.???
 

Trackback from your site.

Leave a comment