Створення громадського формування з охорони праворядку

Written on . Posted in Міський голова

Сьогодні у місті Василькові відбулося перше пробне відпрацювання спільних дій ГС «Громадська безпека +380», яка об’єднує громадські формування з охорони громадського порядку Київської області з органами влади та правоохоронними структурами з питань публічного правопорядку.

Так, по місту сьогодні патрулюватимуть 7 автомобільних та піших патрулів з метою проведення профілактичних бесід з громадянами щодо запобігання правопорушень, що посягають на громадський порядок, у тому числі і попередження фактів паркування у невстановлених місцях, дотримання правил безпеки дорожнього руху, створення несанкціонованих сміттєзвалищ тощо.
На центральній площі міста відбулося представлення груп громадського реагування на правопорушення, які вже створені та успішно діють на Київщині. Васильківський міський голова Наталія Баласинович, звертаючись до громади, зазначила, що створення такого формування охорони громадського порядку на території Васильківської територіальної громади буде спрямовано на забезпечення публічної безпеки і правопорядку на вулицях, адже це прямий шлях до розвитку успішної громади!

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі