ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ НЕВИННО УБІЄННИМ, УСІМ ЖЕРТВАМ ГОЛОКОСТУ😢

Written by 1 admin on . Posted in Вшанування

У місті Василькові, біля Братської могили на єврейському кладовищі відбувся мітинг-реквієм вшанування пам’яті жертв Голокосту – мільйонів невинно закатованих, спалених, розстріляних євреїв.
Офіційно визнано, що до 6 мільйонів євреїв було вбито протягом Голокосту, з них більше 2-х мільйонів на території колишнього Радянського Союзу, значною мірою в Україні.
Вічна та світла їм пам’ять🙏

Згадуючи жертв Голокосту, ми не можемо не згадати з відчуттям вдячності і про тих, хто, ризикуючи своїм життям і життям своїх близьких, рятував приречених на смерть – українських праведників світу.
У своєму зверненні до представників єврейської общини у Василькові та присутніх на мітингу Васильківський міський голова Наталія Баласинович зазначила: “Висловлюю у цей день співчуття єврейським родинам, які зазнали жахливих втрат від рук нацистських катів і засуджую будь-які злочинні прояви расизму. Ми повинні розповідати це своїм дітям і прагнути до того, щоб світ ніколи більше не допустив повторення цієї жахливої сторінки історії”.
Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку, а також каміння – на знак вічної пам’яті про жертв невинно убієнних представників єврейської національності.

Trackback from your site.

Leave a comment